Правила акції “Даруємо 20 літрів пального”

01.01.2020

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ

«ЩОТИЖНЕВО ДАРУЄМО 20 ЛІТРІВ ПАЛЬНОГО»

  1. Організатором розіграшу «ЩОТИЖНЕВО ДАРУЄМО 20 ЛІТРІВ ПАЛЬНОГО» (надалі – Розіграш) виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛЕРСЕН ЛТД» (надалі – Організатор).
  2. УЧАСНИКИ РОЗІГРАШУ

2.1. В Розіграші беруть участь учасники програми лояльності «MOTTO CLUB», які підписані на Telegram канал «MOTTO CLUB» та виконали всі умови участі в Розіграші, визначені в розділі 4 цих Правил, та згодні з його умовами (далі – Учасники).

2.2. Учасниками Розіграшу не можуть бути співробітники Організатора.

2.3. Участь в Розіграші є добровільною і визначається за власним бажанням Учасника.

2.4. Учасники можуть взяти участь в Розіграші щотижнево, протягом строку дії акції.

  1. ПЕРІОД ДІЇ І ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ

3.1. Розіграш проводиться на всій території України (за виключенням непідконтрольної території держави) у період з 12.02.2020 по 12.05.2020 включно.

3.2. Дата та час проведення Розіграшів: щоп’ятниці, о 14-00 у Telegram каналі «MOTTO CLUB» за посиланням: https://t.me/mottoclub.

3.3. Організатор залишає за собою право змінювати умови, призупиняти, відновлювати, припинити Розіграш у будь-який момент в односторонньому порядку.

3.4. Контроль над проведенням Розіграшу та дотриманням цих правил здійснюється Організатором Розіграшу.

  1. УМОВИ УЧАСТІ В РОЗІГРАШІ ТА УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ

4.1. Кожної п’ятниці о 14-00 у Telegram каналі «MOTTO CLUB» https://t.me/mottoclub проходить розіграш 2 талонів по 10л пального.

4.2. Переможці обираються рандомно (робот який перевіряє підписку на канал та серед тих хто натиснув на кнопку «ХОЧУ 10л У ПОДАРУНОК» випадковим чином обирає двох у зазначений день і час) та мають можливість самостійно обрати вид пального, яке отримують у подарунок. Для участі в розіграші потрібно мати картку лояльності «MOTTO CLUB», підписатись на Telegram канал «MOTTO CLUB» і натиснути під щотижневим розіграшом кнопку «ХОЧУ 10л У ПОДАРУНОК». Після цього слідкувати за новинами мережі АЗК МОТТО у соціальних мережах і чекати на результати розіграшу.

4.3. Після того як система автоматично обирає двох переможців серед підписніків каналу, які натиснули на кнопку «ХОЧУ 10л у ПОДАРУНОК», назви їх «нікнеймів» з’являються у публікації з розіграшем замість кнопки «ХОЧУ 10л У ПОДАРУНОК». В особистому повідомленні в Telegram після визначення переможці отримують детальну інструкцію з приводу отримання подарунку.

4.4. Визначення учасників Розіграшу, які здобули право на отримання призу буде проходити наступним чином: зі списку учасників Розіграшу, які виконали умови Правил шляхом випадкового вибору за допомогою рандомного сервісу «VoterBi» будуть обрані переможці, які здобули право на отримання призів.

4.5. Визначення Переможця шляхом жеребкування та передачу подарунків забезпечує Організатор.

4.6. Підсумки розіграшу – нікнейми переможців у Telegram будуть опубліковані у Telegram каналі MOTTO CLUB
після 14 годині 00 хвилин кожної п’ятниці.

4.7. Організатор зв’язується із переможцями та повідомляє їх про перемогу, а переможці повинні підтвердити згоду та можливість отримати належну їм подарунок, погодити умови і терміни отримання призу за допомогою наданих контактних даних.

4.8. Вручення призу Розіграшу відбувається шляхом доставки (поштової/кур’єрської) за вказаним переможцями адресами поштового відділення та/або місцезнаходженням найближчої до переможця АЗС «МОТТО» протягом 7 (семи) робочих днів.

  1. ІНШІ УМОВИ

5.1. Беручи участь в Розіграші, Учасник тим самим підтверджує свою явну згоду на збір і обробку Організатором та Партнерами (юридичними особами, які, відповідно до умов розіграшу, надають можливість Учасникам отримати винагороди) його персональних даних, з метою належного виконання Організатором та Партнерами умов цих Правил. При досягненні мети збору і обробки персональних даних учасників, такі персональні дані знеособлюються, вилучаються і знищуються.

5.2. Розіграш проводиться відповідно до вимог чинного законодавства України, не є лотереєю та/або азартною грою, та є можливістю купівлі призу за 0,01 грн.

5.3. Надання  учасником недостовірних/некоректних даних та/або ненадання необхідних даних протягом 72 часів з моменту отримання відповідного повідомлення про перемогу у розіграшу, у тому числі щодо засобів зв’язку з таким учасником Розіграшу, позбавляє учасника права на отримання належного йому призу Розіграшу. При цьому такий приз не підлягає додатковому розіграшу, а будь-які претензії не приймаються.

________________________________