Омивач скла EXOL в продажу

01.12.2018

З 1 грудня на всіх АЗС «Motto» розпочався продаж EXOL – зимового засобу для очищення скла та оптичних приладів автомобіля.  Засіб ефективно очищує жирові плями, дорожній пил, бруд, не залишає слідів та райдужних розводів. Надає поверхні противідблискуючі і антистатичні властивості. Не ушкоджує лакофарбове покриття, вироби з гуми і полікарбонату. Захищає деталі автомобіля, щітки склоочисника і подовжує термін їх експлуатації. Має приємний запах. Не містить метанолу, ацетону та сірчаної кислоти.

Омивач скла EXOL в продажу

Інформація про бренд: Торгова марка EXOL належить українській компанії ТОВ «Лінкс лабораторії », яка входить до складу групи компаній « ВАЛЬТЕХ »(Waltech Actiengesellschaft, Ліхтенштейн).

Компанія з’явилася на українському ринку в 2005 році, а в грудні 2008 завершила будівництво заводу в місті Стрий, Львівська область. Продукція ТМ EXOL виготовляється на сучасному заводі і за високою якістю не поступається закордонним аналогам. Європейська рецептура, надійна італійська тара в поєднанні з українським виробництвом – це секрет успіху компанії. ТМ EXOL – це професійний підхід в якості і ціні.

Партнери компанії: АЗC ОККО, АЗC SOCAR, АЗC БРСМ, АЗС MOTTO, АЗC UPG, АЗC MARSHAL.