АЗС Motto в програмі «Якість під контролем»

04.02.2019

Мережа автозаправних станцій Motto приєдналася до програми постійного моніторингу якості нафтопродуктів Інституту споживчих експертиз – «Якість під контролем».

Перевірку в лабораторії пройшли основні марки світлих нафтопродуктів, які мережа Motto пропонує автомобілістам: «А-92», «А-95», дизельне пальне. Проби були перевірені на відповідність ключовим параметрам, зокрема для бензину це октанове число, яке характеризує стійкість пального до детонації, вміст сірки і бензолу, перевищення допустимої кількості яких завдає шкоди як довкіллю, так і автомобілю, масова частка ароматичних вуглеводнів і т.д. Перевірка підтвердила відповідність нормативам профільних стандартів.

АЗС Motto в програмі «Якість під контролем»

Довідка: основним завданням програми «Якість під контролем» є постійний моніторинг якості пального на вітчизняних АЗК, які беруть участь в програмі. Експерти Інституту споживчих експертиз щомісяця проводять таємні закупки пального на заправках, відправляють зразки в сертифіковану лабораторію, де їх і перевіряють на відповідність профільним ДСТУ.