Акція “Розіграш квартального запасу засобу покриття антидощ Turtle Wax”

Акція "Розіграш квартального запасу засобу покриття антидощ Turtle Wax"

В період з 17.09.2020 по 30.09.2020 на АЗС, що працюють під брендом «МОТТО» проходить акція «Розіграш квартального запасу засобу «покриття антидощ «Turtle Wax». Одного переможця рандомно буде визначено 02.10.2020 о 16-00 (використовуючи сервіс random.org), результати будуть розміщені на офіційній сторінці www.motto.in.ua.

Переможець отримає: Комплект «покриття антидощ Turtle Wax 300мл (3шт) (під подарунком мається на увазі надання переможцю право придбати 3 банки «покриття антидощ Turtle Wax»  3 банки по 300 мл за 1 грн.)

 

Для участі в розіграші необхідно:

  • Придбати на АЗК МОТТО пальне від 20л та покриття антидощ Turtle Wax місткістю 300 мл;

ГОЛОВНА УМОВА: буди учасником клубу лояльності MOTTO CLUB (мати активовану картку лояльності та/або Мобільній додаток MOTTO CLUB.

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

«Розіграш квартального запасу засобу «покриття антидощ Turtle Wax»

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Акція діє в рамках програми лояльності «MOTTO CLUB».

2. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

2.1. В Акції беруть участь учасники програми лояльності «MOTTO CLUB», які придбали паливо від 20 л та банку «покриття антидощ Turtle Wax» місткістю 300 мл.

2.2. Учасниками Акції не можуть бути співробітники Організатора, а також учасники програми лояльності «MOTTO CLUB», які не виконали умови Акції.

2.3. Участь в Акції є добровільною і визначається за власним бажанням Учасника, який підпадає під вимоги, визначені у пункті 2.1. цих Правил. При цьому, учасники програми лояльності «MOTTO CLUB», які виконали умови пункту 2.1., автоматично приймають участь у неї.

2.4. В Акції можна взяти участь протягом строку її дії.

2.5. У разі відмови від призу за результатами розіграшу переможцем, системою здійснюється повторний розіграш, про що повідомляється на офіційному сайті додатково.

3. ПЕРІОД ДІЇ І ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

3.1. Акція проводиться на всіх АЗС, що працюють під брендом «МОТТО» за виключенням тих, на яких відсутня в наявності «покриття антидощ Turtle Wax» місткістю 300 мл.

3.2. Період дії Акції з 17.09.2020 по 30.09.2020 включно.

3.3. Організатор залишає за собою право змінювати умови, призупиняти, відновлювати, припинити Акцію у будь-який момент в односторонньому порядку шляхом розміщення інформації на сайті www.motto.in.ua. При цьому потенційні Учасники не можуть пред’являти будь-яких претензій та вимагати компенсації щодо змін таких умов.

3.4. Контроль за проведенням Акції та дотриманням цих правил здійснюється Організатором Акції (ТОВ «ЛЕРСЕН ЛТД»).

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

4.1. Для участі у Акції, учасники програми лояльності «MOTTO CLUB» повинен придбати на АЗК МОТТО пальне від 20л та «покриття антидощ Turtle Wax» 300 мл (за умови наявності на відповідній АЗС).

4.2. Учасник акції під час виконання умов, зазначених, у пункті 4.1. отримує можливість за умови перемоги придбати 3 (три) банки «покриття антидощ  Turtle Wax» 300 мл за 1 гривню.

5. ІНШІ УМОВИ

5.1. Беручи участь в Акції, Учасник тим самим підтверджує свою згоду на збір і обробку Організатором та Партнерами (юридичними особами, які, відповідно до умов Акції, надають акційні можливості Учасникам) його персональних даних, з метою належного виконання Організатором та Партнерами умов цих Правил. При досягненні мети збору і обробки персональних даних учасників, такі персональні дані знеособлюються, вилучаються і знищуються.

5.2. Акція проводиться відповідно до вимог законодавства України, не є лотереєю та/або азартною грою.